Ege Underwater Rugy Sports Club

13-14 ŞUBAT 2016 EGE PALETLİ YÜZME YARIŞLARI
12 ŞUBAT 2016

13-14 Şubat 2016 tarihlerinde saat 18:30 da Buca Belediyesi Olimpik Yüzme havuzunda düzenlenecek Paltli yüzme yarışlarına katılım listesi aşağıdaki gibidir. Buca Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu, konak tünellerinden buca tarafınan çıkınca hemen karşınızda oluyor, yeşil  dere yolundan gelirlen ise sol tarafınızda kalmakta, gürçeşmeye doğru uçan yoldan çıkarsanız havuza gelebiilirsiniz.

Tümsporcu ve velilerimizin katılımı önemli ve erzemdir. Müsabakalar öncesinde veli toplantısı yapılacak olup 26 Şubat Gençler Paletli Yüzme yarışları için önemli duyurular yapılacaktır.  

Yarışması olmayan sporcu grupları Cumartesi ve Pazar günleri normal antremanları devam edecektir.!!!!

Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

13 ŞUBAT 2014 CUMARTESİ   14 ŞUBAT 2014 PAZAR
1 Sudenaz ESİRKIS 2004 1 Türkay ÇETİNKAYA 2001  
2 Selen Beren TUTAŞ 2004 2 Damla ALTIOK 2002  
3 Sude TAŞTAN 2004 3 Mehmet DEMİRAL 2002  
4 Sanem TEKOĞLU 2004 4 İbrahim ERSAYAN 2002  
5 Nezih Efe ERGUNCU 2005 5 Mert KOCAAMET 2002  
6 Zeynep YÜKSEL 2005 6 Ozan BUGAKAPTAN 2002  
7 Yağmur Derin ÜNSAL 2005 7 Yiğit DÜLEK 2002  
8 Deniz Ayça ALTAŞ 2006 8 EMRE ŞEKER 2002  
9 Elif Naz TEMEL 2006 9 UMUT YUNCU 2002  
10 Ayberk Arda CAMGÖZ 2006 10 EMRE ÖZCAN 2002  
11 Müge EĞİLMEZ 2006 11 YİĞİT KOÇOĞLU 2002  
12 Onur Baha ACAR 2006 12 FURKAN GÜNDÜZ 2002  
13 Ada TUNÇELLİ 2006 13 MERT SAMET ÇELİKER 2002  
14 Doğukan ARSLAN 2006 14 Irmak YEŞİLOK 2003  
15 Deniz EMER 2006 15 Ulaş Kaan ERDEN 2003  
16 Ayberk Göktuğ GÜL 2006 16 İpek GÜNEÇ 2003  
17 Emir SARI 2006 17 Ahmet Cavit AKAYDIN 2003  
18 Baran Hamza TOSUN 2006 18 Emirhan DAĞ 2003  
19 Ayberk KARAFİL 2006 19 Naz US 2003  
20 Yiğit GÜLEÇ 2006 20 Neslihan ATEŞOĞLU 2003  
21 Ömer Ege NİŞLİ 2006 21 Oytun DEMİR 2003  
22 Elif Naz BAŞ 2007 22 Süleyman ISMAYIL 2003  
23 Ecrin UZDURMAZ 2007 23 EMRE AYHAN 2003  
24 Alper Efe GÜRSABANCI 2007 24 ARDA YELEKÇİ 2003  
25 Batuhan SENER 2007 25 Cihat YAKUT 2003  
26 Berfin ZAMAN 2007 26 Ahmet Semih ELEM 2003  
27 Berke Çınar AKKOÇAN 2007 27 Mir Fırat ZİLE 2003  
28 Ceren ELVEREN 2007 28 Mustafa AVCI 2004  
29 Elif Ekin KUZUCU 2007 29 Gizem ÇOLAK 2004  
30 Elif ESER 2007 30 İdil ALTAN 2004  
31 İlker ŞEN 2007 31 Berk SARI 2004  
32 Kamil Efe HASDAĞLI 2007 32 S. Eren KAYADELEN 2004  
33 Rüzgar YILMAZ 2007 33 Ata TÜRKER 2004  
34 Ada KARAKAŞ 2007 34 Mert ERSAYAN 2004  
35 Umut YÜZBAŞIOĞLU 2007 35 Sefa Burak ŞENBAHAR 2004  
36 Ahmet Burak UZUN 2007 36 Samet ESİRKIŞ 2004  
37 M. Ali VATANSEVER 2007 37 Bera GÖKÇE 2004  
38 Oktay AKBENİZ 2007 38 Cenker ZENGİN 2004  
39 Can ŞAŞMAZ 2008 39 Elif KANIK 2004  
40 Çınar ÇELİK 2008 40 Elif ZAMAN 2004  
41 Ali Kaan TEPER 2008 41 Niyazi Eren IŞIK 2004  
42 Seymen Efe ATEŞÇİ 2008 42 Onur Ata ATABEY 2004  
43 Ege CANPOLAT 2009 43 Sudenaz GÜVENÇ 2004  
44 Dağhan BÜLBÜL 2009 44 Tuğba Songül EFE 2004  
45 Hasan Yağız ÇOŞKUN 2009 45 Dilara Eylül ŞAHİN 2004  
46 Burak ÇELİKAL 2009 46 Neşe Nehir EKER 2005  
      47 Yunus Emre YİĞİT 2004  
      48 Emre ÇİTİM 2005  
      49 Cevdet Eren KAÇAR 2005  
      50 Emir SAM 2005  
      51 M. Deniz SEYRANKAYA 2005  
      52 Yusuf Efecan KOÇ 2005  
      53 Arda KANTAN 2005  
      54 Arda TÜRKER 2005  
      55 Berkay BAŞOLUK 2005  
      56 Burak BOYNER 2005  
      57 İlayda TÜRKAL 2005  
      58 Tuncay SABIRLI 2005  
      59 Utku KÜÇÜK 2005  
      60 Mete UTKU 2005  
      61 Mirkan  ZIRHLI 2005  
      62 Ezgi AKÇAGÜN 2005  
      63 Yağız BAŞARAN 2005  

SÖMESTR KAMPRORAMI
21 OCAK 2016
EGE UWR 2015 ÖDÜL TÖRENİ
12 OCAK 2016
TSSF 14 YAŞÜSTÜ PLETLİ YÜZME BİREYSEL KIŞ ŞAMPİYONASINDA 3 YENİ REKOR KIRILDI
29 ARALIK 2015
http://www.tssf.gov.tr/TR/haber/1901/tssf-14-yas-ustu-paletli-yuzme-bireysel-kis-sampiyonasinda-3-yeni-turiye-rekoru-kirildi
19-20 ARALIK 2015 PALETLİ YÜZME 25 METRE SERBEST YÜZME SONUÇLARI
19 ARALIK 2015
PALETLİ YÜZME   PALETLİ YÜZME   PALETLİ YÜZME   PALETLİ YÜZME
Minikler Teşvik (Cat. E)   Minikler (Cat. E)   Yıldızlar (Cat. D)   Ümitler (Cat. C)
2009-2008-2007   2006-2005   2004-2003   2002-2001
                                     
Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
25m. ÇP SRB    Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
25m. ÇP SRB    Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
25m. ÇP SRB    Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
25m. ÇP SRB 
25m.   25m.   25m.   25m.
1 Rüzgar YILMAZ 2007 00:18:70   1 Emre ÇİTİM 2005 00:15:65   1 Emirhan DAĞ 2003 00:14:20   1 Umut YUNCU 2002 00:14:35
2 İlker ŞEN 2007 00:19:54   2 Burak BOYNER 2005 00:16:06   2 Neslihan ATEŞOĞLU 2003 00:14:31   2 Ozan BUGAKAPTAN 2002 00:15:11
3 Berke Çınar AKKOÇAN 2007 00:19:97   3 İlayda TURKAL 2005 00:17:11   3 Tuğba Songül EFE 2004 00:14:89   3 Mert Eren KOCAAHMET 2002 00:15:11
4 Kamil Efe HASDAĞLI 2007 00:21:95   4 Ayberk Göktuğ GÜN 2006 00:17:43   4 Elif KANIK 2004 00:15:70   4 İbrahim ERSAYAN 2002 00:16:13
5 Ecrin 2007 00:22:54   5 Deniz Seyran KAYA 2005 00:17:87   5 Oytun DEMİR 2003 00:15:82   5 Yiğit KOÇOĞLU 2002 00:16:54
6 Egecan POLAT 2009 00:22:83   6 Ezgi AKÇAGÜN 2005 00:18:02   6 Sefa Burak ŞENBAH 2004 00:16:09   6 Mehmet DEMİRAL 2002 00:17:17
7 Çınar ÇELİK 2008 00:23:10   7 Emir SARI 2006 00:18:24   7 Ulaş Kaan ERDEN 2003 00:16:31   7 Yiğit DÜLEK 2002 00:17:67
8 Seymen Efe ATEŞÇİ 2008 00:23:56   8 Simay TOPALOĞLU 2005 00:18:52   8 Yunus Emre YİĞİT 2004 00:16:42   8 Damla ALTINOK 2002 00:18:08
9 Elif Naz BAŞ 2007 00:23:98   9 Nezih Efe ERGUNCU 2005 00:18:71   9 Hasan Yağız BAŞARAN 2004 00:16:44   9      
10 Elif ÖNCÜ 2007 00:23:99   10 Elifnaz TEMEL 2006 00:18:72   10 Onur Ata ATABEY 2004 00:16:44   10      
11 Ali Kaan TEPER 2008 00:25:22   11 Yağız BAŞARAN 2005 00:19:29   11 Cenker ZENGİN 2004 00:17:08   11      
12 Can ŞAŞMAZ 2008 00:25:22   12 Birkan ZIRHLI 2005 00:19:57   12 Mustafa AVCI 2004 00:17:08   12      
13 CEren ELVEREN 2007 00:25:80   13 Baran Hamza TOSUN 2006 00:20:12   13 Sudenaz GÜVENÇ 2004 00:17:27   13      
14 Elif EKİN 2007 00:27:67   14 Neşe NEHİR 2005 00:20:12   14 Samet ESİRKIŞ 2004 00:17:43   14      
15 Berfin ZAMAN 2007 00:27:91   15 Öykü YILDIRIM 2005 00:20:12   15 Eren KAYADELEN 2004 00:17:55   15      
16 Elif ESER 2007 00:28:32   16 Berkay BAŞULUK 2005 00:20:65   16 Ata TÜRKER 2004 00:17:55   16      
17 Hasan Yağız ÇOŞKUN 2009 00:31:42   17 Yiğit GÜLEÇ 2006 00:20:73   17 Süleyman İSMAYIL 2003 00:17:56   17      
18 Umut YÜZBAŞIOĞLU 2007 00:34:93   18 Mete UTKU 2005 00:20:82   18 Gizem ÇOLAK 2004 00:17:76   18      
19         19 Utku KÜÇÜK 2005 00:20:87   19 Mert ERSAYAN 2004 00:17:80   19      
20         20 Ayberk KARAFİL 2006 00:21:27   20 Elif ZAMAN 2004 00:18:46   20      
21         21 Onur Baha ACAR 2006 00:21:93   21 Niyazi Eren IŞIK 2004 00:19:21   21      
22         22 Tuncay SABIRLI 2005 00:21:97   22 Berk SARI 2004 00:20:17   22      
23         23 Ayberk Arda CAMGÖZ 2006 00:21:98   23 İpek GÜNEÇ 2003 00:22:05   23      
24         24 Deniz Ayça ALTAŞ 2006 00:22:30   24 Selen BEREN 2004 00:26:13   24      
25         25 Cevdet EREN 2005 00:23:78   25         25      
26         26 Doğukan ARSLAN 2006 00:25:76   26         26      
27         27 Müge EĞİLMEZ 2006 00:26:23   27         27      
28         28         28         28      
29         29         29         29      
30         30         30         30      

19-20 ARALIK 2015 PALETLİ YÜZME 200 METRE SIRT SERBEST AYAK SONUÇLARI
19 ARALIK 2015
PALETLİ YÜZME   PALETLİ YÜZME   PALETLİ YÜZME   PALETLİ YÜZME
Minikler Teşvik (Cat. E)   Minikler (Cat. E)   Yıldızlar (Cat. D)   Ümitler (Cat. C)
2009-2008-2007   2006-2005   2004-2003   2002-2001
                                             
Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
200m. ÇP SRT Ayak   Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
200m. ÇP SRT Ayak   Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
200m. ÇP SRT Ayak   Sıra Sporcu Doğum
Tarihi
200m. ÇP SRT Ayak
100m. 200m.   100m. 200m.   100m. 200m.   100m. 200m.
1 Berke Çınar AKKOÇAN 2007 01:39:67 03:33:37   1 İlayda TURKAL 2005 01:27:61 03:12:65   1 İpek GÜNEÇ 2003 01:19:23 02:52:15   1 Umut YUNCU 2002 01:28:46 03:14:89
2 Rüzgar YILMAZ 2007 01:42:22 03:36:15   2 Emre ÇİTİM 2005 01:30:85 03:16:78   2 Sefa Burak ŞENBAH 2004 01:24:45 03:04:27   2 Damla ALTINOK 2002 01:30:52 03:15:90
3 İlker ŞEN 2007 01:42:37 03:37:61   3 Emir SARI 2006 01:29:76 03:20:07   3 Tuğba Songül EFE 2004 01:20:12 03:04:40   3 Mert Eren KOCAAHMET 2002 01:31:54 03:17:64
4 Egecan POLAT 2009 01:42:60 03:46:84   4 Ezgi AKÇAGÜN 2005 01:38:56 03:23:64   4 Neslihan ATEŞOĞLU 2003 01:24:31 03:12:15   4 İbrahim ERSAYAN 2002 01:40:12 03:34:02
5 Kamil Efe HASDAĞLI 2007 01:49:73 03:52:29   5 Burak BOYNER 2005 01:28:46 03:24:11   5 Cenker ZENGİN 2004 01:30:94 03:14:40   5 Ozan BUGAKAPTAN 2002 01:39:21 03:38:47
6 Elif Naz BAŞ 2007 01:50:71 03:53:62   6 Baran Hamza TOSUN 2006 01:40:79 03:27:99   6 Mustafa AVCI 2004 01:30:23 03:14:40   6 Yiğit KOÇOĞLU 2002 01:43:56 03:39:35
7 Can ŞAŞMAZ 2008 01:53:78 03:54:58   7 Yağız BAŞARAN 2005 01:34:52 03:29:15   7 Gizem ÇOLAK 2004 01:33:52 03:15:22   7 Mehmet DEMİRAL 2002 01:40:84 03:47:42
8 Çınar ÇELİK 2008 01:56:43 04:02:12   8 Ayberk Göktuğ GÜN 2006 01:42:63 03:32:92   8 Elif KANIK 2004 01:27:45 03:15:51   8 Yiğit DÜLEK 2002 01:43:52 03:56:45
9 Elif ÖNCÜ 2007 01:49:61 04:04:95   9 Nezih Efe ERGUNCU 2005 01:39:24 03:36:15   9 Samet ESİRKIŞ 2004 01:35:64 03:15:65   9        
10 Ceren ELVEREN 2007 01:57:49 04:08:10   10 Neşe NEHİR 2005 01:41:21 03:40:22   10 Hasan Yağız BAŞARAN 2004 01:31:54 03:16:97   10        
11 Seymen Efe ATEŞÇİ 2008 01:57:12 04:10:92   11 Birkan ZIRHLI 2005 01:41:23 03:40:30   11 Onur Ata ATABEY 2004 01:38:45 03:16:97   11        
12 Ecrin 2007 01:59:87 04:13:05   12 Simay TOPALOĞLU 2005 01:43:72 03:42:05   12 Oytun DEMİR 2003 01:30:94 03:17:45   12        
13 Elif EKİN 2007 02:01:38 04:13:91   13 Yiğit GÜLEÇ 2006 01:45:71 03:42:55   13 Yunus Emre YİĞİT 2004 01:35:42 03:22:89   13        
14 Ali Kaan TEPER 2008 02:05:28 04:28:18   14 Deniz Seyran KAYA 2005 01:40:94 03:43:87   14 Sudenaz GÜVENÇ 2004 01:32:45 03:23:21   14        
15 Berfin ZAMAN 2007 02:08:21 04:31:24   15 Mete UTKU 2005 01:49:82 03:51:58   15 Berk SARI 2004 01:32:22 03:24:94   15        
16 Umut YÜZBAŞIOĞLU 2007 02:29:56 03:53:35   16 Deniz Ayça ALTAŞ 2006 01:46:39 03:51:91   16 Ata TÜRKER 2004 01:34:52 03:27:97   16        
17 Elif ESER 2007 01:31:50     17 Onur Baha ACAR 2006 01:49:60 03:52:74   17 Ulaş Kaan ERDEN 2003 01:35:98 03:28:37   17        
18 Hasan Yağız ÇOŞKUN 2009 01:10:50     18 Ayberk Arda CAMGÖZ 2006 01:58:24 03:59:38   18 Emirhan DAĞ 2003 01:35:82 03:28:85   18        
19           19 Elifnaz TEMEL 2006 01:52:18 04:04:92   19 Mert ERSAYAN 2004 01:44:23 03:42:14   19        
20           20 Berkay BAŞULUK 2005 01:52:46 04:08:79   20 Niyazi Eren IŞIK 2004 01:51:12 03:48:68   20        
21           21 Öykü YILDIRIM 2005 02:02:15 04:20:09   21 Eren KAYADELEN 2004 01:53:62 03:56:98   21        
22           22 Cevdet EREN 2005 01:57:13 04:21:71   22 Elif ZAMAN 2004 01:49:85 04:03:15   22        
23           23 Ayberk KARAFİL 2006 02:02:28 04:24:56   23 Süleyman İSMAYIL 2003 01:52:45 04:05:52   23        
24           24 Utku KÜÇÜK 2005 02:13:56 04:38:35   24 Selen BEREN 2004 02:12:83 04:36:09   24        
25           25 Doğukan ARSLAN 2006 02:18:99 04:51:11   25           25        
26           26 Tuncay SABIRLI 2005 02:01:49 03:18:55   26           26        
27           27 Müge EĞİLMEZ 2006 02:29:78 03:57:17   27           27        
28           28           28           28        
29           29           29           29        
30           30           30           30